Гурток

Студенческий

Научный кружок Кафедры педиатрии

Организационное заседание

Состоится 27.09.2018 в 1600 на клинической базе кафедры – в областной детской клинической больнице, аудитория № 2.

Доцент Загородний Н.П.

Робоча зустріч у Римі

З 7-9 грудня 2017 р. у Римі (Італія) відбулася робоча зустріч "Type 2 Diabets" за участі  доцентів кафедри Лободи Андрія Миколайовича та Зайцева Ігора Едуардовича. Під час наради обговорювалися питання    діагностики та лікування Цукрового діабету 2 типу у дітей та підлітків. У заході  прийняли активну участь фахівці з 12 країн світу. У доповідях розглянуті питання покращення якості діагностики, лікування та реабілітації хворих дітей.

Доповідь професора у Литві.

Професор Попов Сергій Віталійович  взяв участь у роботі 10 міжнародного з`їзду «Update Children Infection Diseases», який відбувся 28-29 листопада 2017 р. у Вільнюсі (Литва). Професор виступив з доповіддю на тему: «АeaturesAntibiotic-associated diarrhea at children with acute respiratory diseases».У роботі з`їзду прийняли участь вчені та спеціалісти  Великобританії, Італії, Фінляндії, Бельгії, Литви, Латвії, Білорусії, України та ін.