Апробація

24 січня 2019 р. відбулася успішна апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовленої асистентом кафедри педіатрії Школьною Іриною Іванівною ( науковий керівник - проф.,д.м.н  В.Е. Маркевич

Тема дисертації  "Особливості мікроелементного вмісту і балансу у вагітних жінок та їх новонароджених".

Рецензенти : д.м.н. А.М. Лобода,  д.м.н. С.В. Попов.

Об'ява щодо засідання апробаційної ради 24.01.19

24 січня 2019 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційних робіт з клінічної медицини.

Порядок денний:

1) Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовленої асистентом кафедри педіатрії Школьною Іриною Іванівною (науковий керівник – д.мед.н., проф. Маркевич В.Е.).

Тема дисертації: "Особливості мікроелементного вмісту і балансу у вагітних жінок та їхніх новонароджених залежно від гестаційного віку", спеціальність: 14.01.10 – педіатрія.

Рецензенти: д.мед.н., доц. Лобода А.М., д.мед.н., проф. Попов С.В.

З дисертаціями можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі.

Стажування у Швеції

Нових знань та досвіду набуває аспірант кафедри  Шандиба  Ірина Олександрівна у рамках проекту Erasmus+ на базі лабораторії професора Томаса Борена кафедри медичної біохімії та біофізики університету Умео.