Стажування у Швеції

Нових знань та досвіду набуває аспірант кафедри  Шандиба  Ірина Олександрівна у рамках проекту Erasmus+ на базі лабораторії професора Томаса Борена кафедри медичної біохімії та біофізики університету Умео.

Гурток

Студенческий

Научный кружок Кафедры педиатрии

Организационное заседание

Состоится 27.09.2018 в 1600 на клинической базе кафедры – в областной детской клинической больнице, аудитория № 2.

Доцент Загородний Н.П.

Робоча зустріч у Римі

З 7-9 грудня 2017 р. у Римі (Італія) відбулася робоча зустріч "Type 2 Diabets" за участі  доцентів кафедри Лободи Андрія Миколайовича та Зайцева Ігора Едуардовича. Під час наради обговорювалися питання    діагностики та лікування Цукрового діабету 2 типу у дітей та підлітків. У заході  прийняли активну участь фахівці з 12 країн світу. У доповідях розглянуті питання покращення якості діагностики, лікування та реабілітації хворих дітей.