Участь у конференції Tempus MUMEENA

Certif_lobodaДоцент кафедри педіатрії з курсом медичної генетики Лобода Андрій Миколайович 26-27 листопада 2012 року приймав участь у міжнародній конференції “Проміжні результати проекту MUMEENA: досвід Грузії, України та Азербайджану у реалізації задач проекту” в рамках проекту TEMPUS MUMEENA, що фінансується за підтримки Європейського Союзу.

Конференція відбувалася на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. В роботі конференції взяли участь організації-члени консорціуму медичних університетів з Великої Британії, Італії, Іспанії, Нідерландів, Грузії, Азербайджану, України (НМУ імені О.О.Богомольця, ІФНМУ) та запрошені гості з інших медичних навчальних закладів держави.

На конференції розглядалися питання реалізації основних напрямкамів проекту, а саме: модернізація навчального плану та раннього впровадження практичних занять з розвитку клінічного мислення (Case Based Clinical Reasoning); підсилене вивчення геронтології (створення та впровадження інтегрованої наскрізної програми з вивчення геронтології та гериартрії); навчання студентів методології наукової роботи, розвиток дослідницьких навичок у майбутніх лікарів (Open Box); нова філософія засвоєння практичних навичок студентами; створення тренінгового центру для викладачів.