Візит до казахських партнерів в рамках проекту TEMPUS ePBLnet

foto_KSMUЗ 2 по 7 жовтня доцент кафедри Лобода А.М. у складі делегації медичного інституту відвідав партнерів з Карагандинського державного медичного університету (Казахстан). Метою візиту були участь в координаційній нараді у рамках проекту Темпус ePBLnet, в ІІІ Середньоазійській конференції з медичної освіти, а також в урочистостях, присвячених 65-річчю Карагандинського державного медичного університету.

Було проведено зустрічі з представниками медичних навчальних закладів м. Астана та м. Караганда, обговорено питання IT-забезпечення навчального процесу, дистанційної медичної освіти, питання академічної мобільності.

Викладачі також відвідали найбільший у Казахстані симуляційний центр, розташований на базі Карагандинського державного медичного університету, в якому зібрані тренажери, фантоми та симулятори з різних медичних спеціальностей. Крім того, співробітники ознайомилися з роботою університетської поліклініки Карагандинського державного медичного університету, яка оснащена згідно сучасних вимог.