Інформацію щодо педіатричних шкіл СумДУ розміщено у Інформаційному віснику Європейської педіатричної асоціації

EPA2EPA1EPA3

У черговому номері (№23) Інформаційного вісника Європейської педіатричної асоціації та Спілки Національних Європейських педіатричних товариств та асоціацій (European Paediatric Association, the Union of National European Paediatric Societies and Associations (EPA/UNEPSA) розміщено матеріали щодо педіатричних шкіл Сумського державного університету. Публікація підготовлена доцентом кафедри педіатрії з курсом медичної генетики Лободою А.М. та стала можливою завдяки співпраці з віце-президентом ЕРА/UNEPSA проф. Massimo Pettoello-Mantovani, головою наукової ради EPA-UNESPA Jochen Ehrich та редактором бюлетеня Julije Mestrovic.

Повідомлення сприятиме поширенню інформації щодо стану педіатричної науки в СумДУ та налагодженню контактів із європейськими партнерами. Більш детально з матеріалом можна ознайомитися за посиланням http://www.epa-unepsa.org/?q=content/newsletter-october-2016-issue-23.