Конференція

23 жовтня 2019 року  у стінах конгрес-центру СумДУ відбулася обласна науково-практична конференція "Сучасні питання педіарії". Професор кафедри педіатрії : Попов Сергій Віталійович, виступив з доповіддю, яка стосувалася проблематики " Особливості місцевого лікування дітей з гострими респіраторними захворюваннями".

Науковий семінар у Лондоні

Доценти кафедри педіатрії (Лобода А.М. і Зайцев І.Є.) 17 - 18 жовтня відвідали науковий семінар "Dose-Escalating Study in Children With Hyperkalaemia Between Birth and <18 Years of Age to Evaluate Increasing Doses of Sodium Zirconium Cyclosilicate (SZC) Given Three Times Daily for the Correction of Hyperkalaemia and the Effectiveness of the Same Dose of SZC Given Once Daily to Maintain Normokalaemia Among Those Requiring Continuous Treatment", котрий проходив  у Лондоні .